Momenteel krijgen onze leerlingen les in het honderdste schooljaar van het CCNV. Een bijzondere mijlpaal! De officiële datum waarop onze school honderd jaar bestaat, is 8 september 2019. Omdat deze datum in het volgende schooljaar valt, zal 2019-2020 een bijzonder schooljaar worden, vol met feestelijke activiteiten. Dit begint met twee reünies, te houden op 28 september 2019 (voor oud-leerlingen en oud-medewerkers t/m (examen)jaar 1994) en op 5 oktober 2019 (voor oud-leerlingen en oud-medewerkers vanaf (examen)jaar 1995).

De website waar oud-leerlingen en oud-medewerkers zich kunnen inschrijven voor de reünie, is nu in de lucht! Bent u een oud-leerling, oud-medewerker of kent u mensen die op het CCNV hebben gezeten of gewerkt? Schroom niet om dit bericht te delen en een kijkje te nemen op www.100jaarccnv.nl. Hier is onder andere het programma van de reünies te bekijken, kunt u zich aanmelden en meer lezen over dit bijzondere jubileum.

Samen op naar honderd jaar CCNV!