U bevindt zich hier: Home

 

Kijk op de lichtkrant voor de laatste roosterinformatie.

 
Wij feliciteren onze leerlingen die in het eerste tijdvak geslaagd zijn en wensen de leerlingen die nog in het tweede tijdvak examen doen, veel succes.  

HAVO
Marlies Adema, Liselotte Bakker, Robin van der Bijl, Reinder, Boiten, Alwin Boonen, Bas van Brandwijk, Reint-Jan van de Bunte, Julia Cramer, Benjamin van Dijk, Kirsten Doornbos, Jennifer Doornhof, Noëlle Erhart, Jesse Gevers, Dion Goudberg, Bodil Gresel, Sanne Groen, Chaia van de Gronden, Thom van den Ham, Hayder Hamouda, Sabine Hoek, Sven Hoiting, Sebastian Hop, Yvonnw Hoving, Micky Ittmann, Marieke Jans, Danilo Jansen, Niels Kingmans, Yelisa Kol, Danah Kolstee, Lorna Kreuk, Elise Lankhaar, Maxime Lokhorst, Marlotte van der Meer, Ilona Mol, Danique Molemaker, Jordi Mulder, Colin Müller, Anna van Ommen, Marco van Oosten, Marnix Overkamp, Jeroen Poelert, Julia van Ramshorst, Eva Rozenberg, Julian van Santen, Luuk Schukking, Sam Schurink, Anass Sebtaoui, Tomas van Slooten, Ilse Slot, Lisanne Spaander, Evy Spaans, Lara Spaans, Cathalijne Stoof, Tim Süter, Eva Ursem, Sam Veen, Silke van der Veen, Lotte van der Vegt, Simon Versluis, Emma Vijsma, Stefan Vlieg, Tycho Wagenveld, Damian Warner, Brian Wender, Mark Wesselink, Rosanne van Wezel, Zoëy Wilkens

ATHENEUM
Kim Bleumink, Sverre Boer, Peter Boom, Roos van den Broek, Luc Buis,Stefan van de Burgt, Yannick le Comte, Tom Cramer, Joyce Dijkstra, Wilrik Drijver, Nina Evertse, Verena Fernhout, Rachel Foppen, Koen Frens, Rebecca van der Geest, Martijn Hamstra, Nienke Hartman, Simen van Herpt, Matthias Hop, Eva Koffeman, Hugo Kolstee, Jos Kooijman, Davy Kreuk, Martin Sven Lentink, Laura Lokhorst, Cleo Luxembourg, Esther Maas, Ties Maasdam, Shirley van der Marel, Mark Meedendorp, Lotte Mensink, Daphne van Middendorp, Carlien Mijnans, Sander Molenberg, Martijn Mooiweer, Kirsten Opmeer, Sander Pals, Zoë Raaijmakers, Anouk Raijmakers, Thijs Reitsma, Marit de Ridder, Anouk Roelofs, Peter Roelofsen, Dirk Schaftenaar, Myrthe van der Snoek, Daniël Spoelder, Joëlle Tollenaar, Sanne Torken, Noa Troost, Maud Veen, Hanneke Velten, Lonneke Verboom, Charita Visser, Dian Visser, Melanie de Vries, Jet Westerink, Floor Wijnsma, Anna van Winkoop.

GYMNASIUM
Lisa Bosdriesz, Wendy Brouwer, Ludmilla Coornstra, Laura Deen, Jeroen Dekker, Anna Dilber, Ben van Enk, Marije van de Guchte, Emma van Hoof, Eline van der Kaaden, Leonoor Kuiper, Toan Luu, Corianne Messelink, Arie-Tjerk Razoux Schultz, Joran Schoorlemmer, Anne Schouten, Ruben Stuifzand, Tessa Zijl.

MP 5 VWO Engels
Ruth Andreae, Merle Bos, Niek Bouw, Roel Breure, Beau Bronkhorst, Max Cornelissen, Amber Gorter, Jarissa den Hartigh, Nienke Huisman, Sean McCarren, Bauke Meijer, Carsten Poeger, Bregje Sterk, Welmoed Tevel, Lars Venema, Sin-Yi Willekes, Simone Wouda, Jasmijn Wouters.

Via VAVO onderwijs
Amber van Beekhuizen, Lucca Clermonts, Marc van Dijk, Lex Hagendoorn, Bianca van Hees, Jorrit Hendriks, Engin Höke, Naomi Kruisselbrink, Aron van der Marel, Haydy Sanad, Annemijn Sandig, Niels Schoorlemmer, Jade Schreuder, Stella Shakhverdian, Paolo Smit, Zehra Türkmen, Arjen Verkerk.

 

OLC Bovenbouw vanaf 16 juni gesloten..

do 16 jun 2016 - Graag jullie/uw aandacht voor het volgende:Gezien het feit dat het OLC Bovenbouw gebruikt gaat word... Meer...

Hanze-ambassadeurs terug uit Noorwegen

do 16 jun 2016 - Nienke, Kari en Suzanne waren vorige week met de gemeente Harderwijk mee naar de internationale Ha... Meer...

De vier musketiers

di 14 jun 2016 - Een voor allen, allen voor één. Op 13 juni klinkt deze slogan met veel degengeklette... Meer...

Groeten uit Bergen

di 14 jun 2016 - Groeten uit Bergen in Noorwegen waar Suzanne van Huizen, Nienke Huisman en Kari Luijt samen met mw.... Meer...

IJSO 2016

ma 13 jun 2016 - Van harte gefeliciteerd: Aukje Hekstra (3G1) heeft deelgenomen aan de voorronde van de Internationa... Meer...

Hanzefestival

ma 13 jun 2016 - Van 8 tot 13 juni wordt het Hanzefestival weer gehouden en ditmaal in de Noorse stad Bergen. Nienke... Meer...

RSS

Agenda

26 jun 2016 t/m 2 jul 2016

Bekijk meer in het maandoverzicht

ma 27 jun Ouderraad 6
wo 29 jun Inschrijving herkansing open
wo 29 jun Leerlingen lesvrij
wo 29 jun Kennismakingsmiddag groep 8
wo 29 jun Raad van Toezicht
do 30 jun Sluiting inschrijving herkansing
do 30 jun Toetsinzage klas 1-5
do 30 jun BHV examens
vr 1 jul BHV examens
vr 1 jul Inhaal alle klassen/herkansing toetsweek 4 (klas 4-5)
vr 1 jul Uitslag CE tweede tijdvak